Get Socialize

Kozara u polufinalu Kupa Republike Srpske

19.11.2020 209 7 Nema komentara

Description

Fudbaleri Kozare plasirali su se među četiri najbolje ekipe Kupa Republike Srpske pošto su u četvrtfinalnom susretu rezultatom 2:1 savladali Zvijezdu 09 iz Etno sela Stanišići.

Domaće je u vođstvo doveo najbolji strijelac ekipe Milan Šikanjić u 36. minutu nakon kornera koji je izveo Aleksandar Malbašić. Drugi gol domaća ekipa postigla je u 47. minutu susreta kada je Raspudić ubacio loptu u peterac, Šikanjić šutirao glavom, a na odbijenu loptu natrčao Malbašić i lako matirao golmana gostiju. Sve što je Zvijezda 09 uspjela do kraja je da smanji rezultat preko Blagojevića u 61. minutu.

U polufinale Kupa RS ranije su se plasirali Krupa i Sloga iz Doboja, a posljednji polufinalista biće poznat naredne sedmice kada će svoju utakmicu odigrati Leotar i Radnik.