Get Socialize

Kozari važni bodovi protiv Sloge

30.04.2018 412 18 Nema komentara

Description

Niz od šest utakmica bez pobjede i postignutog gola Kozara je prekinula u 2. kolu Lige za ostanak savladavši Slogu iz Doboja rezultatom 4:1. Blistao je trostruki strijelac Siniša Radoja.

Kozara je do vođstva došla u 23. minutu. Dosuđen je slobodan udarac na 20-ak metara od gola Sloge koji je Radoja evrogolom pretvorio u 1:0 za svoj tim. U 41. minutu gosti su izjednačili. Lijepu akciju Sloge pogotkom je završio Gavrić. Ipak, na odmor se otišlo vođstvom domaćina koji je i drugi gol postigao na sličan način kao i prvi. Bio je 43. minut kad je Radoja namjestio loptu na nekih sedamnaest metara od gola i majstorski pogodio mrežu Sloge. Tek što je počelo drugo poluvrijeme Kozara je postigla i treći gol. Siniša Radoja je iskoristio centaršut Babića i postigao prvi het- trik u dresu Kozare. Tačka na i stavljena je u 67. minutu. Dugu loptu koju je poslao Petrović promašio je golman Matović i Kremenoviću nije bilo teško da postigne pogodak.  U narednom kolu Kozara gostuje u Mrkonjić Gradu.