Get Socialize

Odbojkašice Gradiške bolje od Hercegovca

12.03.2018 360 36 Nema komentara

Description

Odbojkašice Gradiške savladale su ekipu „Hercegovca“ iz Bileće u zaostalom 14. kolu Prve lige Republike Srpske. Domaćini su slavili pobjedu rezultatom 3:1, po setovima 22:25, 25:15 , 25:21 i 25:21.

Prvi set je pripao gostima i završen je sa 22:25. U drugom setu odbojkašice Gradiške od samog početka bile su u prednosti i slavile su 25:15. U trećem i četvrtom setu gošće su nastojale da savladaju domaćina, ali su oba posljednja seta, iako uz manju razliku pripala Gradiščankama i završena su sa 25:21.

Ovog vikenda odigrana je i utakmica 16.kola Prve Lige RS u kojoj su odbojkašice Gradiške poražene. Bodove iz Gradiške odnijela je ekipa „Glasinac” sa Sokoca, koja je slavila pobjedu rezultatom 0:3, po setovima 17:25,13:25,28:30.

Idući vikend odbojkašice Gradiške će na svom terenu igrati derbi utakmicu protiv  ekipe „Ljubinje Bankom“ za opstanak u Prvoj Ligi RS. U posljednjem 18. kolu, odbojkašice Gradiške gostuju kod ekipe “Radnik” iz Bijeljine.